Зеленський мріє сидіти на Банковій 10 років і набирає фантастичні борги на цей термін. Хто буде їх віддавати?

Міністерство фінансів України готується випустити нові євробонди, які будуть розраховані на 10 років. Варто відзначити, що це буде перший випуск в поточному році. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

“Україна оголосила про випуск облігацій зовнішніх державних позик з десятирічним терміном обігу, деномінованих в євро, за Положенням S / Правилом 144А”, – йдеться в повідомленні.

Міністерство фінансів хоче відкрити книгу заявок, які зможуть подавати інвестори. Відзначається, що в період випуску євробондів – це один з етапів, який потрібно дотримуватися. Варто відзначити, що 22 січня поточного року має відбутися “глобальний конференц-дзвінок” до інвесторів. До цього дійства залучили кілька фінансових установ, серед яких BNP Paribas, J.P. Morgan і Raiffeisen Bank International.

Нагадаємо, українські євробонди дешевшають через чутки про Коломойського і інцидент з Гонтаревої.

дата публікації: 23-01-2020
автор:


коментарі:

Головне

Війна продовжується
Поки Зеленський з Богданом допомагає Коломойському вкрасти у нас $2 млрд., у Дніпрі в лікарні Мечникова знову рятують тяжкопоранених українців
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, рятують двох тяжкопоранених бійців, доправлених санавіацією із зони бойових дій на Донбасі. Про це у середу розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.Військові отримали поранення в районі села Водяного на Донеччині, обидва у дуже тяжкому стані.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: