Кандидат у мери Парижа зняв кандидатуру через російського акціоніста Павленського

Представник партії президента Франції Еммануеля Макрона «Уперед, республіко!» Бенжамен Гріво зняв 14 лютого свою кандидатуру з виборів міського голови Парижа – після того, як на сайті, створеному художником-акціоністіом російського походження Петром Павленський, з’явилося листування з невідомою жінку та скриншоти з відео, де, як стверджує Павленський, Гріво мастурбує на камеру, і яке він начебто цій жінці переслав.

Як написав у фейсбуці Павленський, Гріво позиціонує себе як поборник сімейних цінностей, однак ролик викриває його в подружній невірності.

«Моя родина не заслуговує на це. Ні до кого не можна так ставитися», – заявив Гріво, звинувативши своїх політичних супротивників у цькуванні його і його родини та втручанні у приватне життя, і оголосив про відкликання кандидатури.

Водночас, як повідомляє Reuters, того, що повідомлення надсилав саме він, політик публічно не заперечував.

Вибори мера в Парижі пройдуть в березні. Фаворитом залишається чинна міська голова Анн Ідальго, підтримана лівими силами.

 

дата публікації: 14-02-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: