Аваков розповів про один вертоліт для транспортування ймовірних хворих на коронавірус

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив про початок цілодобового чергування санітарним вертольотом МІ-8, який спеціально обладнаний для транспортування інфекційних хворих, передає сайт МВС з посиланням на коментар Авакова каналу «1+1».

Згідно з повідомленням, вертоліт раніше брав участь у миротворчих місіях ООН і востаннє працював у Республіці Малі, екіпаж і медперсонал вертольоту – це команда медиків, які пройшли спеціальну підготовку.

«Ці люди працювали під час епідемії ебола – виконували роботи з евакуації хворих і проводили рятувальні операції. За один рейс вертоліт може взяти 4-6 хворих. Евакуація на ньому можлива на відстань 1200 кілометрів, тобто по всій території нашої країни», – зазначив Аваков.

Вертоліт наразі експлуатується ДСНС України за спеціальним контрактом, він обладнаний ізоляційною капсулою, біозахисними комплектами, знезаражувальним душем, ізоляційною камерою.

В Україні наразі не зареєстровано жодного випадку захворювання на новий коронавірус. Водночас в Італії на коронавірус захворіла 26-річна українка. Раніше повідомлялось про коронавірусну інфекцію і у чотирьох українців з круїзного лайнера Diamond Princess.​

Кількість випадків зараження новим коронавірусом станом на 28 лютого сягнула 83 386, понад 35,5 тисячі одужали.

дата публікації: 28-02-2020
автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: