Ліга Європи: «Шахтар» переміг «Вольфсбург» на виїзді

Донецький «Шахтар» переміг німецький «Вольфсбург» у гостях з рахунком 1:2. Матч відбувався в межах 1/8 фіналу Ліги Європи.

На 17-й хвилині рахунок відкрив нападник «гірників» Жуніор Мораєс. «Вольфсбургу» вдалося відігратися на початку другого тайму, коли забив Джон Брукс.

«Шахтар» знову вийшов вперед на 73-й хвилині, відзначився Маркос Антоніо.

У першому таймі кожній із команд не вдалося реалізувати пенальті: за «Шахтар» не зумів відзначитися Віктор Коваленко, за «Вольфсбург» – Ваут Вегхорст.

Матч відбувався без глядачів через загрозу коронавірусу. Повторно команди мають зустрітися в Харкові 19 березня.

дата публікації: 12-03-2020