Ліга Європи: «Шахтар» переміг «Вольфсбург» на виїзді

Донецький «Шахтар» переміг німецький «Вольфсбург» у гостях з рахунком 1:2. Матч відбувався в межах 1/8 фіналу Ліги Європи.

На 17-й хвилині рахунок відкрив нападник «гірників» Жуніор Мораєс. «Вольфсбургу» вдалося відігратися на початку другого тайму, коли забив Джон Брукс.

«Шахтар» знову вийшов вперед на 73-й хвилині, відзначився Маркос Антоніо.

У першому таймі кожній із команд не вдалося реалізувати пенальті: за «Шахтар» не зумів відзначитися Віктор Коваленко, за «Вольфсбург» – Ваут Вегхорст.

Матч відбувався без глядачів через загрозу коронавірусу. Повторно команди мають зустрітися в Харкові 19 березня.

дата публікації: 12-03-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Головний рабин України пропонує присвоїти митрополитові УГКЦ Андрею Шептицькому почесне звання «Праведника народів світу»
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

У зверненні головного рабина мовиться, що митрополит Андрей Шептицький керував операцією з порятунку більш ніж 150 єврейських дітей у роки Голокосту у Західній Україні. Він не тільки давав накази переховувати єврейських дітей у монастирях, але й забороняв їх хрестити, щоб зберегти їх для єврейського народу

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: