COVID-19: Кулеба повідомив про перший випадок зараження українського дипломата за кордоном

Зафіксовано перший випадок захворювання українського дипломата на COVID-19 – про це заявив 15 березня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

«На жаль, у нас вже зафіксований перший випадок захворювання дипломата в одній з країн світу. Закордонні дипломатичні представництва тимчасово переходять на дистанційний режим роботи, щоб зберегти спроможну мережу допомоги українцям по всьому світу», – цитує Кулебу пресслужба МЗС.

Він, втім, не уточнив, хто саме зі співробітників МЗС захворів, де працює цей дипломат і коли стало відомо про зараження.

Читайте також: Аваков припускає, що заходи з протидії COVID-19 «будуть ще жорсткішими»​

МЗС повідомило, що закордонні дипломатичні установи України протягом шести днів (з 15 до 20 березня) працюватимуть в особливому режимі. Цей режим передбачає дистанційну роботу зі зверненнями громадян та опрацювання запитів громадян «у цілодобовому режимі».

«Особливий режим роботи – це не закриття наших посольств та консульств. Йдеться лише про тимчасові захисні заходи для співробітників дипслужби та переведення в онлайн і дистанційну форму всюди, де це можливо. Усі продовжують працювати в режимі максимальної мобілізації. Навантаження шалене, не скрізь у нас для нього є достатні ресурси, але ми робимо все, щоб оперативно вирішувати проблеми», – стверджує Кулеба.

Читайте також: COVID-19: Кабмін постановив евакуювати українців з Італії​

Кабінет міністрів на засіданні 14 березня ухвалив розпорядження про тимчасове обмеження перетину кордону України та доручив Міністерству закордонних справ поінформувати про нові заходи іноземні дипломатичні представництва та дипломатичні установи.

В Україні на даний час підтверджені лабораторно три випадки коронавірусного захворювання: один – у Житомирській області, два – в Чернівецькій. 13 березня стало відомо про першу смерть від захворювання на коронавірус: померла пацієнтка, госпіталізована на Житомирщині.

12 березня в Україні розпочався карантин через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19. Він триватиме три тижні – з 12 березня до 3 квітня.

 

дата публікації: 14-03-2020
автор:


коментарі:

Головне

Итальянская прокуратура просит суд привлечь к ответственности Алексея Азарова за создание фиктивной фирмы и “отмывание“ денег
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Прокуратура итальянского города Милан просит суд привлечь к ответственности Алексея Азарова (сына бывшего премьер-министра Украины Николая Азарова) за создание фиктивной фирмы и “отмывание“ денег, которые семья Азаровых получила в качестве взятки от Андрея Клюева

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: