ВЦА: перший випадок COVID-19 на Донеччині – у Маріуполі

В Донецькій області підтверджено перший випадок коронавірусу. Про це повідомив голова військово-цивільної адміністрації області Павло Кириленко.

«Вірус виявили у 52-річного маріупольця, що повернувся із Єгипту. Медики надають йому допомогу – усім необхідним лікарні забезпечені. Особи, що перебували з ним у контактні, виявлені й знаходяться під наглядом. Прошу жителів Маріуполя та області зберігати спокій і дбати про гігієну, у тому числі й інформаційну», – написав Кириленко у своєму Фейсбуці.

Донецька ВЦА проводить брифінги щодо епідемічної ситуації щодня, про заходи після першого зараження в області Кириленко пообіцяв повідомити на такому брифінгу 19 березня.

Раніше 18 березня Міністерство охорони здоров’я повідомило про два нових випадки зараження коронавірусом SARS-CoV-2, який спричиняє захворювання – у Донецькій та Київській областях.

Відтак підтверджених випадків в Україні вже 16. Напередодні МОЗ повідомив про другий летальний випадок від COVID-19 в Україні.

 

дата публікації: 18-03-2020
автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: