НБУ продав 200 мільйонів доларів на міжбанку

Національний банк протягом дня 18 березня продав на міжбанку 200 мільйонів доларів для згладжування надмірних коливань курсу, повідомляє пресслужба регулятора.

«Попит на валюту продовжує переважати пропозицію внаслідок погіршення настроїв учасників фінансового ринку через поширення світом коронавірусу. Психологічний чинник залишається ключовим рушієм послаблення гривні в останні тижні», – зазначають у центробанку.

 

Водночас НБУ нагадує, що минулого року мав можливість викуповувати валюту черех посилення гривні, тож має достатні запаси для таких інтервенцій.

Національний банк України опівдні 18 березня встановив довідкове значення курсу на рівні 27 гривень 24 копійки за долар США. Це на 18 копійок більше від офіційного курсу, встановленого на 18 березня на рівні 27 гривень 6 копійок за одиницю американської валюти.

дата публікації: 19-03-2020
автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: