До кінця наступного тижня у США буде до 70 тисяч виявлених хворих на COVID-19 – науковець

Упродовж наступних 7–10 днів число виявлених у США хворих на COVID-19 сягне 70 тисяч, вважає директор Національного інституту охорони здоров’я Френсіс Коллінз.

Як повідомляє ABC News, під час відеоконференції зі співробітниками установи в п’ятницю, 20 березня, Коллінз наголосив, що «це не означає, що спалах (пандемії) активізується». «Це просто означає, що зараз ми зможемо дізнатися, хто заражений», оскільки «тестування зараз буде набагато доступнішим по всій країні». Під час свого виступу Коллінз використовував доступну на той момент статистику, говорячи про близько 14 тисяч хворих, і додавав, що «ми, мабуть, побачимо в чотири, п’ять разів більше за тиждень або 10 днів».

Університет Джона Гопкінса повідомляє станом на ранок 21 березня про 19 тисяч 624 виявлені випадки хвороби у США.

За час поширення коронавірусу у світі зареєстрували понад 275 тисяч підтверджених випадків COVID-19, із них 11 тисяч 402 є летальними, а понад 88 тисяч пацієнтів успішно подолали хворобу.

дата публікації: 21-03-2020
автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: