Україна готує доставку з Китаю засобів від коронавірусу – Тимошенко

Україна завершує підготовку доставки з Китаю засобів від коронавірусу, повідомив заступник голови офісу президента Кирило Тимошенко.

«Просто зараз у Китаї довантажується український літак Збройних сил України. Лабораторні тести, експрес-тести, маски, дезінфектори, апарати ШВЛ (штучної вентиляції легень – ред.) і т. п.», – написав він у фейсбуці ввечері 21 березня за київським часом і оприлюднив відеозапис завантаження літака.

«Це тільки перша партія. Наступна через декілька днів так само полетить з Китаю нашим бортом», – додав Тимошенко.

За його словами, літак має повернутися до України ввечері 22 березня.

В Україні загалом на цей час кількість підтверджених випадків коронавірусного захворювання COVID-19 становить, за різними даними, 47 чи 48. Із них три людини померли, одна вже видужала.

Загалом у світі, за даними Центру даних про коронавірус Університету імені Джонза Гопкінза у США, на цей час підтверджені 303 180 випадків коронавірусного захворювання, з них 12 950 від нього померли, 91 676 уже видужали.

дата публікації: 21-03-2020
автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: