Угорщина: ще двоє хворих померли через коронавірус 

У неділю, 22 березня, в Угорщині померли двоє пацієнтів, уражених коронавірусною інфекцією COVID-19. Угорські медики прозвітували про смерть 65-річної та 75-річної жінок. Число померлих від цієї хвороби в Угорщині зросло до шести людей, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

З метою недопущення масових захворювань серед населення угорська влада закликає громадян, у тому числі тих, хто повернувся з-за кордону, залишатися дома і суворо дотримуватися правил у період надзвичайного стану у країні. 

Станом на 22 березня в Угорщині налічують 131 особу з діагнозом COVID-19. Ідеться про 10 громадян Ірану, двох британців, одного казахстанця, одного громадянина В’єтнаму та 117 угорців. За період із 15 до 22 березня шестеро пацієнтів померли, 12 вилікувалися.

21 березня прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у заяві для преси повідомив, що оскільки епідеміологічна ситуація погіршується, оперативний штаб із надзвичайних ситуацій Угорщини розробляє на ранок понеділка, 23 березня, нові заходи.

дата публікації: 22-03-2020
автор:


коментарі:

Головне

Ловіть Осипову
У Києві вільно бродять і ведуть підривну діяльність ворожі кремлівські тв-пропагандони: Инна Осипова і Андрей Стеняхин
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У мережі опублікували фотографії, на яких видно, як путінські пропагандони безперешкодно ведуть репортажі з української столиці. Українці звернулися до правоохоронних органів з проханням адекватно відреагувати на дану інформацію. Потрібно відловлювати!, у клітку, а потім обмінювати на українських полонених! – пишуть деякі з них.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: