Ситуація з COVID-19 на Львівщині: другий новий випадок і 61 пацієнт – з підозрою

У Львівській області 23 березня підтверджено другий випадок захворювання на коронавірус у жінки 1969 року, яка 8 березня приїхала з Австрії. У понеділок до Львова надішли 24 результати ПЛР-дослідження на COVID-19, серед яких і був один позитивний щодо жінки.

«Сьогодні отримали результати аналізу щодо жінки. Вона була на обсервації після повернення з Австрії, погано почувалась і звернулась в обласну інфекційну лікарню. Почуває себе вже нормально. У контакті була з чоловіком і двома дітьми. Проводимо опитування, з ким ще контактувала», – повідомила Галина Слічна, керівниця міського штабу щодо коронавірусу.

За даними цього ж штабу, зранку у Львівській інфекційні лікарні перебував 61 пацієнт з підозрою на інфікування коронавірусною інфекцією. Загалом за весь час карантину у шпиталь звернулись 104 особи, 11 людей виписали, бо не підтвердився діагноз.

Раніше про виявлений COVID-19 повідомлялося у чоловіка 1961 року народження, який 13 березня повернувся з Німеччини. Він, як і жінка з сьогодні підтвердженим діагнозом, не перебувають у шпиталі.

Станом на ранок 23 березня в України зафіксовано 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав.​

дата публікації: 23-03-2020
автор:


коментарі:

Головне

Зе+Богдан
Підтримай петицію за відставку Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону про очищення влади (люстрацію). Відповідно до відкритої інформації, Богдан двічі працював в уряді Азарова, а звільнив уже Яценюк після Революції Гідності 5.03.2014 року.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: