Мін’юст розповів про «особливий порядок» видачі лікарняних через COVID-19

У Міністерстві Юстиції України повідомили, що на час карантину, пов’язаного із заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу, діє «особливий порядок» видачі лікарняних листів.

«Якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, фінансова допомога за рахунок Фонду соціального страхування надається з першого дня і за весь час відсутності на роботі з цієї причини. Допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок перебування у закладах охорони здоров’я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв’язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), виплачується Фондом соціального страхування України застрахованим особам, починаючи з шостого дня непрацездатності за весь період до повного одужання», – пояснили у Мін’юсті.

Крім того, у відомстві зазначили, що в разі захворювання дитини віком до 14 років листок непрацездатності отримує один із батьків, що працює.

«У такому разі Фонд оплачує лікарняний лист, починаючи з першого дня хвороби, але не більше 14 календарних днів. Утім, якщо дитина перебуває на стаціонарному лікуванні, часового обмеження немає», – зазначили у відомстві.

На сьогодні кількість хворих на COVID-19 в Україні складає 97 осіб.​

дата публікації: 24-03-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: