НБУ суттєво посилив гривню щодо долара

Національний банк України оприлюднив офіційний курс гривні на 25 березня. Регулятор посилив національну валюту одразу на 34 копійки щодо долара США, курс від завтра становитиме 27 гривень 77 копійок за одиницю американської валюти.

На українському міжбанківському валютному ринку тренд змінювався кілька разів упродовж сесії. Найнижчі котирування, за даними Finance.ua, були на рівні 27 гривень 63–73 копійки, до закриття торгів, уже на мінімальних обсягах, котирування зросли до 27 гривень 92–99 копійок.

Аналітики не повідомляли про участь НБУ в торгах на міжбанку. Серед чинників, які впливають на роботу валютного ринку, фахівці сайту «Мінфін» назвали, зокрема, увімкнення друкарських верстатів як у США, так і в ЄС (мається на увазі емісія значних обсягів доларів і євро для підтримки фондового ринку в умовах рецесії). На внутрішньому ринку є кілька чинників: «З одного боку — знижуються потреби у валюті у імпортерів (обсяги завезеної продукції падають), але продовжують закривати свої зовнішні зобов’язання українські валютні позичальники, що частково тисне на курс. Проти гривні також грає скорочення надходжень валютної виручки від експортерів (кордони майже закриті) і від заробітчан».

Ще на початку березня долар в Україні коштував менш як 25 гривень, на піку пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції та обвалом світових ринків паніки котирування перевищували 28 гривень за долар.

дата публікації: 24-03-2020
автор:


коментарі:

Головне

Путін+Коломойський
Крадун Коломойський ліг під кривавого Путіна: конфлікт на Донбасі є громадянською війною українців!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Ізраїльський бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що на Донбасі відбувається громадянський конфлікт, при якому одну зі сторін підтримує Російська Федерація. На Донбасі громадянський конфлікт. Можна сказати, і громадянська війна. На уточнююче запитання, хто з ким воює на Донбасі, бізнесмен відповів: “Українці з українцями”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: