Поліція розслідує дії співробітників приватної клініки в Києві, які не повідомили про виявлення COVID-19

Поліція розслідує дії співробітників однієї з приватних клінік Києва, які отримали позитивний результат тесту на COVID-19, але не повідомили про це у відповідні державні установи.

«Під час моніторингу мережі інтернет співробітники поліції виявили публікацію, у якій зазначалось, що в одній із приватних клінік столиці киянину зробили тест на виявлення коронавірусної інфекції. Однак про проведення даної маніпуляції та отримання позитивного результату співробітники закладу не повідомили до Міністерства охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я», – ідеться в повідомленні відділу комунікації поліції Києва

За даним фактом слідчим відділом Солом’янського управління поліції відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Поліція встановлює осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення, та проводить усі необхідні слідчі дії.

дата публікації: 24-03-2020
автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: