Афганістан: відповідальність за напад на храм сикхів взяла «ІД» – SITE

Відповідальність за захоплення заручників у храмі сикхів в столиці Афганістану Кабулі взяло на себе екстремістське угруповання «Ісламська держава». Про це повідомляє портал SITE Group, який відстежує діяльність ексремістських організацій в інтернеті.

SITE посилається на наближену до екстремістського угруповання агенцію Amaq.

 

Представник сикхської меншини в парламенті Афганістану Нарендер Сінґх Халса повідомив афганській службі Радіо Свобода, що в захопленій будівлі храму перебуває понад 150 людей, переважно жінки та діти.

«Там багато сімей», – зазначив депутат.

Наразі відомо про щонайменше чотирьох убитих. Агенція AP повідомляє, що серед жертв одна дитина, чиє тіло доправили до однієї з кабульських лікарень.

 

Вранці 25 березня озброєні люди та смертники з вибухівкою напали на храм сикхів у Кабулі, захопивши в заручники людей, які там перебували. Афганські силовики оточили місцевість і намагаються зачистити будівлю. На місце прибули також солдати контингенту НАТО в країні.

Раніше свою причетність до нападу заперечило угруповання «Талібан».

дата публікації: 25-03-2020
автор:


коментарі:

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: