Коронавірус виявили у прифронтовому Бахмуті на Донеччині

Жінка з міста Бахмут стала другою жителькою Донеччини, яка захворіла на COVID-19. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

«Другий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус на Донеччині. Цього разу – у 55-річної жительки Бахмута+ Перший підтверджений випадок, нагадаю, був виявлений у Маріуполі 18 березня», – написав Кириленко.

Раніше 26 березня в облдержадміністрації повідомили, що інфікований житель Маріуполя почуває себе задовільно.

 

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України та обласних лабораторних центрів станом на 22:00 26 березня підтверджено 196 випадків COVID-19.

дата публікації: 26-03-2020
автор:


коментарі:

Головне

Зе+Богдан
Президент Зеленський порушує закони України і ми українці-президенти маємо право робити теж саме
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Зеленський порушив пункт 1 частини другої статті 90 Конституції України і закон про люстрацію. Юридичні докази не існування з 2016 року коаліції відсутні. Андрій Богдан працював на високих посадах за часів убивці і зрадника януковича, тому він підпадає під заборону займати державні посади згідно із законом про люстрацію і не має права ставати головою АП.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: