У російському Магнітогорську стався вибух у житловому будинку, є жертви

У російському місті Магнітогорськ (розташоване на Південному Уралі, Челябінська область) 26 березня стався вибух у житловому будинку, загинули щонайменше двоє людей. Російські ЗМІ з місця події повідомляють про вибух газу та пожежу, яка згодом охопила один із під’їздів п’ятиповерхової будівлі.

 

Офіційної інформації про причини вибуху наразі немає. У повідомленнях ідеться про евакуацію 31 людини.

31 грудня 2018 року в результаті вибуху в житловому будинку в Магнітогорську загинули 39 осіб. Влада тоді заявила, що вибухнув побутовий газ. Кілька засобів інформації стверджували, що вибух стався в результаті теракту. Слідство у справі триває.

 

дата публікації: 26-03-2020
автор:


коментарі:

Головне

Зе-президент
Чи Зеленський принесе Україні мир, якого в Ізраїлі не можуть досягти уже 70 років? Чи це спроба повторення зрадливої політики януковича?
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Припинення вогню Ізраїлем означає знищення цієї держави варварами з якими неможливо домовитися! Те ж саме стосується і України. Тому у нас є лише один шлях: швидке нарощування військової потужності і повернення в світовий клуб ядерних держав. Бо скажений московський пес боїться лише палки і не здатний до компромісів.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: