Хованки єрмака-свинарчука-2: таємні зв’язки та приховані контакти глави офісу президента

Хованки єрмака-свинарчука-2: таємні зв’язки та приховані контакти глави офісу президента.

Офіс президента – це допоміжний орган, що має забезпечувати роботу глави держави, в реальності його керівник має чималий вплив на процеси управління державною. Так, андрій єрмак проводить переговори з росією щодо майбутнього окупованих територій, звітує про боротьбу з коронавірусом і, схоже, має вплив і на кадрову політику.

Та чи справді він настільки впливовий? Про це свідчитиме те, чим закінчиться історія з оприлюдненими тиждень тому «плівками єрмака», на яких фігурує брат керівника ОП – чи захитається під ним крісло, чи Зеленський навіть не відсторонить Єрмака на період офіційного розслідування?

Тим часом ми давно спостерігали за тією діяльністю єрмака, про яку не знайдеш згадок у офіційних звітах Банкової. Чиїми чартерами він пересувається? Та з ким таємно проводить зустрічі?
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди,
або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 

дата публікації: 03-04-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Богдан
Підтримай петицію за відставку Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону про очищення влади (люстрацію). Відповідно до відкритої інформації, Богдан двічі працював в уряді Азарова, а звільнив уже Яценюк після Революції Гідності 5.03.2014 року.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: