В МЗС повідомили нові дані про українців із COVID-19 за кордоном

У Міністерстві закордонних справ України повідомили оновлені дані про українських громадян, у яких виявили коронавірусне захворювання COVID-19 за межами держави.

Як мовиться в новій оперативній інформації МЗС, на цей час відомо про 170 громадян України, які проходять лікування від COVID-19 у 20 країнах світу.

Попереднього дня, 3 квітня, було відомо про 166 таких громадян.

П’ять громадян від цього захворювання померли за кордоном, 11 одужали – ці цифри з попереднього дня залишилися незмінними.

А 2 квітня було відомо тільки про 34 українських громадян, які лікувалися в 18 іноземних країнах. На той день померлих було 4, видужалих 10.

В Україні станом на вечір 4 квітня були виявлені 1225 випадків захворювання COVID-19. Із них 32 людини померли, 25 осіб вилікувалися.

Загалом у світі, за інформацією Центру даних про коронавірус Університету імені Джонза Гопкінза у США, на цей час підтверджені 1 187 798 випадків коронавірусного захворювання, з них 64 084 людини від нього померли, 245 949 уже видужали.

дата публікації: 04-04-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Служка бєні олександр дубінський подавав документи на отримання громадянства Румунії
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Журналісти-розслідувачі отримали документи, які підтверджують, що у грудні 2017 року олександр дубінський подав заявку на отримання громадянства Румунії. А Національне агентство з питань громадянства Румунії присвоїло йому персональний номер

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: