Глава офісу зеленого карлика єрмак не платить за комуналку. Борг уже 20 тис. грн!

Глава Офісу президента не заплатив 20 тис. грн за послуги з утримання будинку та прибудинкової території.

Печерський районний суд Києва видав наказ стягнути заборгованість за послуги з утримання будинку та прибудинкової території з громадянина Єрмака Андрія Борисовича – саме такі прізвище, ім’я та по батькові має нинішній глава Офісу президента України.

В кінці листопада 2019 року з відповідною заявою до суду звернулося комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва».

Зокрема, КП наполягало на видачі судового наказу про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинку та прибудинкової території в розмірі 20181 грн 65 коп., яка є власністю андрія єрмака.

20 січня 2020 року столичний суд видав відповідний наказ про стягнення заборгованості.

Зауважимо, що житлово-експлуатаційна дільниця «Хрещатик», яка входить в структури КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району Києва», обслуговує будинок на вулиці Шовковична, квартиру в якому офіційно вказав в електронній декларації керівник Офісу президента андрій єрмак.

дата публікації: 06-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: