Український борець і патріот готовий принизити усика, який закоханий в пукіна

Український борець викликає боксера олександра усика на бій без правил.

Таким чином Богдан Грицай відреагував на відео усика, в якому він нібито нокаутував так званого “диванного експерта”. Грицай додав, він, як частина українського суспільства, дасть гідну відсіч.

Раніше олександр усик виклав на своїй сторінці в мережі відео. Заявив, що начебто нокаутував так званого “диванного експерта”, який критикував спортсмена. Наприкінці ролику Усик російською сказав, що вихід є завжди, “Але стежте за тим, які двері ви відкриваєте і куди заходите”.

Нещодавно довкола боксера спалахнув ще один скандал. Він разом з, таким же фанатом ображеного карлика пукіна, василем ломаченко знявся у мокшандській пропогандистській агітці
 

 
ГЕРОЯМ СЛАВА!
 

дата публікації: 09-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Убивця Лозінський
До відома прибічників ЗК-команди: убивця Лозінський купив зняття судимості і йде в депутати
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, який був засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. За інформацією з достовірних джерел, Лозінський готується стати депутатом Верховної Ради України!!!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: