Брехло рабінович пропустив найбільше засідань Верховної Ради

Комітет виборців України опублікував дані, які свідчать, що за три місяці роботи Верховної Ради скликання відбулося 1158 голосувань, в середньому один депутат взяв участь у 69% з них.

У Верховній Раді ще досі залишається проблемою неучасть у голосуваннях значної кількості нардепів.

Слід зазначити, що за три місяці роботи 96 народних депутатів взяли участь у менш ніж 50% голосувань парламенту.

З них дев’ять нардепів пропустили 90% голосувань.

Зокрема, у вадима рабіновича з ОПЗЖ найнижчий показник серед 423 депутатів: він взяв участь у 6% голосувань. Юлія льовочкіна з ОПЗЖ відвідала 6%, ігор абрамович з ОПЗЖ – 7%; юрій солод з ОПЗЖ – 7%, позафракційний андрій деркач – 7%, вадим столар з ОПЗЖ – 8%, олександр фельдман з ОПЗЖ – 8%, антон яценко з групи “За майбутнє” – 9%, юрій бойко з ОПЗЖ – 10%.

При цьому рабінович був зареєстрований на 23 з 39 засідань Ради, льовочкіна – на 31, абрамович – 27, солод – 26, деркач – 26, столар – 22, фельдман – 36, яценко – 30, бойко – 37. Однак участі в голосуваннях депутати майже не брали.
 

дата публікації: 10-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: