Піший перехід «Шегині-Медика» на українсько-польському кордоні відновлює роботу опівночі 16 травня

Опівночі 16 травня Міжнародний пункт пропуску «Шегині-Медика» на українсько-польському кордоні відновлює роботу, наразі лише для пішого переходу. Автомобільне сполучення поки не працюватиме. Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

Пропуск транспорту на українсько-польському кордоні здійснюється у пунктах пропуску «Краковець-Корчова», «Рава-Руська-Гребенне», та «Ягодин-Дорогуськ».

Перетнути пішки пункти пропуску у «Краковці-Корчова», «Рава-Руській-Гребенне», як повідомила речник Мостиського загону, від 16 травня вже неможливо. На польській стороні громадян України забирали спеціальні автобуси, рейси яких скасують.

При перетині кордону необхідно дотримуватись правил карантину – мати маску, дотримуватись дистанції не менше аніж 1,5 метра між особами, які рухаються в пішки.

 

дата публікації: 15-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Трамп проти Коломойського
На шахрая Коломойського заведено чергову кримінальну справу в США і Україні. Пане Зеленський, у вас дуже каламутні друзі…
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа – написали заяву у правоохоронні органи України та США на Ігоря Коломойського

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: