Зеленський назвав Гордона «нашим спецагентом»

Президент України Володимир Зеленський назвав журналіста Дмитра Гордона «спецагентом». Це сталося на пресконференції в Києаі, присвяченій річниці перебування Зеленського на посаді.

«Наш спецагент, наскільки мені сказали», – пожартував глава держави, коментуючи надання Гордону слова.

Ведуча пресконференції Юлія Мендель саме Гордону надала можливість поставити перше запитання президентові, що викликало несхвальні вигуки кількох журналістів.

 

11 та 18 травня Дмитро Гордон оприлюднив два інтерв’ю – з Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним (Стрєлковим). Обидва матеріали викликали критику з боку частини громадськості. Зокрема, партія «Європейська солідарність» закликала Службу безпеки України почати розслідування щодо Гордона «за фактом розпалювання ворожнечі, підтримки тероризму та підриву суверенітету» України.

Сам Гордон заявив, що робив інтерв’ю з Поклонською та Гіркіним «у співдружності з українськими спецслужбами».

Служба безпеки України назвала інтерв’ю з цими особами ініціативою самого Гордона.

 

дата публікації: 20-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойський
Хороша міна при поганій грі: мене посадять, а я не боюся . Коломойський підтвердив розслідування ФБР США проти нього
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Громадянин Ізраїлю Ігор Коломойський підтвердив, що Федеральне бюро розслідувань Сполучених Штатів Америки здійснює розслідування щодо нього і його подільника Боголюбова, але він дуже сподівається, що воно нічим не завершиться, оскільки вважає, що нічого протизаконного в цьому житті він не робив. Адже кинути лохів українців, за філософією Коломойського-Боголюбова – це не злочин, а досягнення, достойне поваги!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: