Міноборони: у ЗСУ 48 людей хворіє на COVID-19

У Збройних силах України станом на ранок 21 травня на COVID-19 хворіє 48 людей, 82 людини одужали, двоє померли. Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

«На ізоляції (в тому числі самоізоляція) перебуває 205 осіб. Кількість військовослужбовців у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 29 осіб», – мовиться у повідомленні.

Зазначається, що за минулу добу у ЗСУ виявили три нових випадки зараження.

«Двоє військовослужбовців (Рівненська область) та один працівників ЗС України (Черкаська область) лікуються вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров’я пацієнтів задовільний. Симптоми захворювання відсутні», – заявили у Міноборони.

Станом на ранок 21 травня в Україні виявили 19 706 хворих на COVID-19, з них 6 227 пацієнтів одужали, 579 – померли.

дата публікації: 21-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Богдан
Підтримай петицію за відставку Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону про очищення влади (люстрацію). Відповідно до відкритої інформації, Богдан двічі працював в уряді Азарова, а звільнив уже Яценюк після Революції Гідності 5.03.2014 року.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: