Лукашенко: Білорусі «потрібна своя ракета»

Білорусі «потрібна своя ракета», здатна вражати цілі на відстані до 300 кілометрів, заявив 22 травня президент країни Олександр Лукашенко під час відвідування «ОКБ ТСП», що займається розробкою і виробництвом озброєнь і військової техніки.

Лукашенко знову виступив із низкою критичних зауважень на адресу Росії. Він, зокрема, заявив, що Москва не надає свої полігони для випробувань білоруської зброї, а також не співпрацює в розробці нової ракети, на відміну від Китаю. «Не треба перед росіянами ставати на коліна», – сказав президент, запропонувавши орендувати полігон в якій-небудь іншій країні.

Очікується, що перший згаданий дослідний зразок ракети білоруського виробництва буде готовий восени.

 

Лукашенко також заявив, що «поки ще ніхто не скасовує війни, незважаючи на епідемії, пандемії, істерії», і тому до війни доводиться готуватися в мирний час. У разі військової агресії проти Білорусі, за словами Лукашенка, головне для країни – «завдати неприйнятної шкоди противнику», а для досягнення цієї мети ракетне знаряддя підходить найкраще. Він підкреслив, що не йдеться про міжконтинентальні балістичні ракети з ядерною зброєю.

Лукашенко останнім часом регулярно виступає з критичними заявами на адресу Росії – прямо чи завуальовано. У предмет дискусії перетворилися і заходи по боротьбі з коронавірусною інфекцією. Лукашенко не запровадив у країні карантин, і провів 9 травня парад на честь 75-річчя Перемоги.

Про можливу війну і загрозу агресії проти Білорусі Лукашенко також нерідко говорить останнім часом. При цьому він не уточнює, хто саме має такі агресивні плани.

На 9 серпня в Білорусі призначені вибори президента, Лукашенко балотується на шостий термін.

 

дата публікації: 22-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов зрадник
Як дегенерат Портнов служив Віктору Януковичу і допомагав йому обкрадати і вбивати українців, а тепер проситься до Зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Щодо ролі Андрія Портнова у цій справі, то Тимошенко ще задовго до оголошення вироку стверджувала: «Кілька годин тому у Януковича була «сходка», де були Хорошковський, Льовочкін, Портнов та Отрош (глава Печерського суду). Узгоджували мій вирок». А 28 липня 2011 року Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання щодо залученості Андрія Портнова у цей процес, сказала: «Йому безпосередньо доручено все це проводити», вкотре наголосивши, що завдання «засудити її» дав безпосередньо Віктор Янукович. Ось такий Андрій Брут-Портнов з Луганська.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: