У Києві з 12-ї години запрацює наземний пасажирський транспорт, незважаючи на майже 50 нових випадків COVID-19

У Києві з 12:00 23 травня запрацює наземний пасажирський транспорт. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив виконувач обов’язків першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

При цьому зазначається, що регулярні пасажирські перевезення відновлюються за умови перевезення пасажирів лише на сидячих місцях.

«Сьогодні проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації. Ми врахували зміну показників для послаблення протиепідемічних заходів. Так, у столиці загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні сім днів на 100 тис. населення становить менше ніж 12 осіб, а саме 11,7 %. Завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить менш як 50% а саме: 35%», – заявив Мондриївський.

Метро, як і планувалося, мають запустити 25 травня.

При цьому мер столиці Віталій Кличко вранці у суботу повідомив, що минулої доби в столиці лабораторно підтвердили ще 47 випадків захворювання на COVID-19, зокрема 14 хворих – медики.

«На сьогодні в столиці вже 2 569 підтверджених випадків захворювання на COVID-19», – зазначив Кличко.

В Україні станом на 23 травня підтвердили 20 580 випадків захворювання на COVID-19, одужали 6929 людей, померли – 605.

дата публікації: 23-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: