Трамп і Ердоган обговорили співпрацю Туреччини зі США

Президенти США і Туреччини обговорили по телефону питання, пов’язані з розвитком світової економіки після пандемії COVID-19. Представник адміністрації США заявив, що темою розмови Дональда Трампа і Реджепа Ердогана, яка відбулася 23 травня, були також важливі регіональні і двосторонні питання.

Трамп знову висловив стурбованість із приводу зовнішнього втручання в лівійський конфлікт і наголосив на необхідності швидкого зниження напруженості в регіоні.

Президенти Трамп і Ердоган підтвердили необхідність політичного врегулювання конфлікту в Сирії.

Адміністрація президента Туреччини повідомила, що Ердоган і Трамп висловили обопільну готовність продовжувати тісну військову і політичну співпрацю і домагатися стабільності в східному Середземномор’ї.

Як зазначає «Голос Америки», Туреччина підтримує визнаний міжнародною спільнотою уряд Лівії, який упродовж останніх тижнів досяг успіхів у боях із Лівійською національною армією під командуванням генерала Халіфи Хафтара.

дата публікації: 24-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Богдан
Підтримай петицію за відставку Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Ми, громадяни України, вимагаємо негайної відставки Глави Адміністрації Президента України Богдана Андрія Йосиповича через порушення закону про очищення влади (люстрацію). Відповідно до відкритої інформації, Богдан двічі працював в уряді Азарова, а звільнив уже Яценюк після Революції Гідності 5.03.2014 року.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: