МЗС: українець із судна Tommi Ritscher звільнений з полону піратів

Українець із судна «Tommi Ritscher» звільнений з полону піратів, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Twitter.

«Добра звістка. Ще один громадянин України звільнений з полону піратів – член екіпажу MV «Tommi Ritscher» (захоплене у Гвінейській затоці 19 квітня). Посольство України в Нігерії забезпечило міграційні та митні процедури. Наш моряк вже в одній з країн ЄС. Невдовзі буде репатрійований на Батьківщину», – написав Кулеба.

19 квітня пірати піднялися на борт контейнеровозу Tommi Ritscher біля берегів Беніна. Агентство Reuters писало, що в полон взяли вісім моряків. Згодом МЗС України повідомило про одного захопленого в полон українця.

дата публікації: 25-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Головний рабин України пропонує присвоїти митрополитові УГКЦ Андрею Шептицькому почесне звання «Праведника народів світу»
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

У зверненні головного рабина мовиться, що митрополит Андрей Шептицький керував операцією з порятунку більш ніж 150 єврейських дітей у роки Голокосту у Західній Україні. Він не тільки давав накази переховувати єврейських дітей у монастирях, але й забороняв їх хрестити, щоб зберегти їх для єврейського народу

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: