Crew Dragon: погода знову може завадити старту історичної місії

Компанія Ілона Маска SpaceX 30 травня планує запустити до Міжнародної космічної станції пілотований корабель Crew Dragon із двома астронавтами на борту. Запуск запланований на 22:22 за київським часом.

Запуск мав відбутися 27 травня, але його перенесли через погодні умови.

Негода може завадити польоту і сьогодні. Через прогнозовані грози НАСА дає 50% ймовірності проведення запуску історичної місії. 

Чиновники НАСА і SpaceX планують оцінити погодні умови, перш ніж ухвалювати рішення щодо можливості старту 30 травня.

 

Якщо погода знову завадить польоту, наступна можливість буде 31 травня о 22:00 за Києвом. Синоптики прогнозують гарну погоду на той час.

Астронавти НАСА, 49-річний Роберт Бенкен та 53-річний Дуґлас Герлі, 27 травня вже перебували у Crew Dragon, коли запуск відклали через побоювання, що в корабель може влучити блискавка. 

Запуск стане першим після дев’ятирічної перерви стартом астронавтів на американському кораблі з території США. І першим в історії пілотованим польотом, який організовує приватна компанія, – до цього SpaceX доставляла на орбіту тільки вантажі. 

 

 

дата публікації: 30-05-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: