У Росії другу добу поспіль фіксують більше 9 тисяч нових випадків COVID-19

У Росії другий день поспіль виявляють більше 9 тисяч інфікованих коронавірусом. За даними оперативного штабу, за минулу добу їх було 903.

162 людини померли напередодні та близько 4 тисяч одужали.

За весь час епідемії у Росії виявили вже 415 тисяч інфікованих, майже 5 тисяч з них померли і близько 175 тисяч одужали.

Москва як і раніше на першому місці за кількістю нових інфікованих, але її частка в загальній статистиці – уже менше чверті, 2297 осіб – менше, ніж в попередні кілька днів.

 

У деяких регіонах Росії останнім часом послабили карантинні заходи; у Москві з понеділка дозволені прогулянки по графіку – три дні на тиждень в залежності від адреси будинку. Також запрацюють непродовольчі магазини і ряд підприємств сфери послуг. Посилений, проте, масковий режим – тепер маски потрібно буде носити не тільки в приміщеннях, але і на вулиці.

дата публікації: 01-06-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Війна продовжується
Поки Зеленський з Богданом допомагає Коломойському вкрасти у нас $2 млрд., у Дніпрі в лікарні Мечникова знову рятують тяжкопоранених українців
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, рятують двох тяжкопоранених бійців, доправлених санавіацією із зони бойових дій на Донбасі. Про це у середу розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.Військові отримали поранення в районі села Водяного на Донеччині, обидва у дуже тяжкому стані.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: