В уряді не виключили ймовірність перегляду вимоги про обмеження числа присутніх у храмах

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль не виключив можливості перегляду в бік зменшення вимоги про кількість присутніх під час релігійних заходів, повідомила пресслужба уряду.

«Сподіваюся, ми будемо і далі пом’якшувати умови по мірі того, як буде знижуватися захворюваність. Ми дійсно хочемо, щоб наш карантин був адаптивний і ефективний, і ми повернулися до звичного життя», – сказав Шмигаль у вівторок на зустрічі з головами церков та релігійних організацій в Україні.

Шмигаль також запевнив, що уряд прагне «створити всі можливі у теперішніх обставинах умови для якнайповнішого здійснення відповідних обрядів та богослужінь».

Із 22 травня вірянам в Україні дозволили збиратися на релігійні заходи і в храмах, але з певними обмеженнями. Зокрема, дозволяється проведення богослужінь за умови участі не більше однієї особи на 10 метрів квадратних площі храму.

 

 

 

дата публікації: 02-06-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: