Як у Криму фсб ображеного карлика пукіна штампує шпигунів?

Як у Криму фсб ображеного карлика пукіна штампує шпигунів?

157 кримчан торік затримали російські спецслужби. Підрахував Кримськотатарський ресурсний центр. 17 українців звинуватили у шпигунстві, плануванні диверсій та терористичних актів. Вирок суду отримали – 6. Такі дані наводить Кримська правозахисна група. Серед затриманих багато людей проукраїнських поглядів, їх «тихо» спецбортом вивозять до Москви в Лефортово. Тому публічність таких справ вкрай важлива, каже Микола Полозов, який захищає таких обвинувачених. «Весь Крим, як старий диван на смітнику, насичений клопами і української агентурою. Там все ще є люди, які симпатизують бандерівській владі. І мало не кожного місяця ми вивуджуємо звідти чергового шпигуна»
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

дата публікації: 02-06-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Крадун Коломойський ліг під кривавого Путіна: конфлікт на Донбасі є громадянською війною українців!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Ізраїльський бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що на Донбасі відбувається громадянський конфлікт, при якому одну зі сторін підтримує Російська Федерація. На Донбасі громадянський конфлікт. Можна сказати, і громадянська війна. На уточнююче запитання, хто з ким воює на Донбасі, бізнесмен відповів: “Українці з українцями”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: