Коронавірусом у світі заразилися понад 7 мільйонів людей

Кількість тих, хто захворів на коронавірусне захворювання COVID-19, у світі перевищила сім мільйонів людей, свідчать дані американського університету Джонса Гопкінса.

Кількість померлих від пов’язаних із коронавірусом захворювань на даний час перевищує 402 тисячі.

 

На першому місці за кількістю виявлених випадків захворювання (1,9 мільйона) і числом смертей (понад 110 тисяч) перебувають США. На другому місці за кількістю зареєстрованих випадків COVID-19 – Бразилія. У першій п’ятірці – також Росія, Велика Британія й Індія.

В Україні від початку пандемії підтверджено 27 462 випадки COVID-19, 797 людей померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 463 випадки.

 

дата публікації: 08-06-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: