Коронавірус у Києві виявили у 72 людей, зокрема 6 медиків – Кличко

У 72 жителів Києва за минулу добу підтвердили коронавірусне захворювання COVID-19, серед них – шість медиків, повідомив міський голова столиці України Віталій Кличко.

«На сьогодні в столиці вже 3490 підтверджених випадки захворювання на COVID-19», – повідомив Кличко.

Серед тих, хто захворів – 43 жінки віком від 23 до 84 рокiв, дві дівчинки, яким 1 і 9 років, 25 чоловікiв від 21 до 71 рокiв і двоє хлопчиків віком 8 місяців та 10 років.

 

«Найбільше випадків захворювання виявили в Дніпровському районі – 14. У Деснянському та Оболонському – по 10. У Шевченківському – 9 випадків», – додав Кличко і закликав не нехтувати правилами безпеки.

В Україні від початку пандемії підтверджено 27 462 випадки COVID-19, 797 людей померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 463 випадки.

дата публікації: 08-06-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Дегенерат, який тягнув по землі та ставив на коліна хлопця, це вадим вікторович чалий
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Дегенерат-поліцейський, який тягнув по землі та ставив на коліна хлопця за питання «чий Крим?» це вадим вікторович чалий. Мешкає в с. Пустовіти Миронівського р-ну на Київщині. На хлопців також нападав нікіта олександрович толмачьов

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: