Штаб ООС повідомив про поранення військового під Авдіївкою

Унаслідок здійсненого російськими гібридними силами 9 червня обстрілу в районі Авдіївки Донецької області зазнав поранення один український військовий, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил. За цими даними, бойовики застосували стрілецьку зброю.

«Воїна оперативно доставили до військово-медичного закладу, де йому надали належну допомогу», – ідеться в повідомленні.

Також у штабі підтвердили травмування 10 військових унаслідок підриву військового автомобіля на невідомому вибуховому пристрої. Цей інцидент також стався в Авдіївці, першою про нього повідомила прокуратура Донецької області.

 

Збройний конфлікт на Донбасі триває від 2014 року після російської окупації Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці бойовиків. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці».

За даними ООН, від березня 2014-го до 31 жовтня 2019 року внаслідок збройного конфлікту на Донбасі загинули від 13 000 до 13 200 людей.

дата публікації: 10-06-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

ZK-наркота
Зеленский отказался сдавать тест на наркотики по волосам. Ему есть что скрывать!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Делая тест по волосам два раза в год, вы полностью исключите наркоманов из кандидатов в Президенты, а также дисциплинируете всех сотрудников Администрации Президента. Теперь, под страхом увольнения, у них не будет желания покурить даже травку. А еще вы, воэможно, спасете собственных детей, ведь они не будут наблюдать Президента-наркомана!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: