В Узбекистані з 1 липня посилять карантинні обмеження

В Узбекистані республіканська комісія по боротьбі з коронавірусом ухвалила рішення про посилення карантинних обмежень із 1 липня.

Великі речові ринки і торгові комплекси будуть закриватися по суботах і неділях для проведення санітарно-дезінфекційних робіт.

У громадських місцях громадяни зобов’язані будуть дотримуватися соціальної дистанції в два метри і перебувати в медичних масках і рукавичках.

 

У салонах автобусів «виходячи з санітарно-епідеміологічних вимог» пасажирів будуть розсаджувати з урахуванням соціальної дистанції.

На входах до супермаркетів безкоштовно видаватимуть медичні маски.

На територіях із «червоним» і «жовтим» рівнями карантину з 7:00 до 23:00 забороняється збиратися в громадських місцях більше ніж трьом особам, а з 23:00 до 7:00 буде заборонено перебувати на вулиці й у дворах багатоповерхових будинків.

 

Тих, хто порушить обмеження, будуть притягати до адміністративної відповідальності, йдеться в рішенні спецкомісії.

В Узбекистані на даний час 8222 людини заразилися коронавірусною інфекцією. Загальна кількість видужалих – 5496.

дата публікації: 30-06-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путін+Коломойський
Крадун Коломойський ліг під кривавого Путіна: конфлікт на Донбасі є громадянською війною українців!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Ізраїльський бізнесмен Ігор Коломойський вважає, що на Донбасі відбувається громадянський конфлікт, при якому одну зі сторін підтримує Російська Федерація. На Донбасі громадянський конфлікт. Можна сказати, і громадянська війна. На уточнююче запитання, хто з ким воює на Донбасі, бізнесмен відповів: “Українці з українцями”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: