Росія поміняла кураторів в ОРДЛО – українська розвідка

Голова Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк вважає, що в системі російського кураторства над окупованими територіями сходу України сталися суттєві зміни, ідеолог «русского мира» Костянтин Затулін здобув вплив на заступника керівника Адміністрації президента Росії Дмитра Козака. Таку думку висловив Кондратюк у статті про головні зовнішні загрози для України у виданні ZN.UA.

«Особливу увагу розвідка приділяє аналізу процесів, які відбуваються в окупаційних структурах в ОРДЛО. Останнім часом там сталися великі зміни, насамперед у системі російського кураторства над територіями. Так, після відставки Владислава Суркова доступ до вуха нового куратора проєкту «СРСР 2.0» Дмитра Козака отримав ідеолог «русского мира» Костянтин Затулін, який нашіптує Козаку ідею покласти в основу російської стратегії на українському напрямі «грузинську чи молдовську модель», – заявив Кондратюк.

Новина доповнюється…

 

дата публікації: 01-08-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: