Зеленський розповів, що на COVID-19 хворіла не лише дружина, а й син

Президент України Володимир Зеленський розповів, що на коронавірусну інфекцію COVID-19 перехворіла не лише його дружина, а й син. Про це Зеленський, виступаючи без маски, заявив під час робочої поїздки до Миколаївської області 21 серпня.

«Захворіла моя дружина і син, до речі, теж, і вони разом лікувалися в лікарні. І якщо діти переносять це, як діти, – більш-менш нормально, тільки температура, і всі батьки переймаються цим, то дорослі переносять цю хворобу дуже складно, навіть ті дорослі, які молоді, здорові, займаються спортом. Тому я всім бажаю здоров’я, дуже всіх прошу бути обережними. Особливо зараз люди перестали дотримуватися будь-яких карантинних заходів, ніхто нічого не боїться. Повірте нашій сім’ї – ніхто не боїться, поки в тебе хтось поруч не захворів на цю хворобу», – сказав Зеленський.

 

В Україні вже другу добу поспіль фіксуються показники у понад дві тисячі нововиявлених інфікованих за добу. Про антирекорд (2156 хворих за добу) українські медики повідомили 20 серпня, ще 2106 випадків виявили за минулу добу.

 

дата публікації: 21-08-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов зрадник
Як дегенерат Портнов служив Віктору Януковичу і допомагав йому обкрадати і вбивати українців, а тепер проситься до Зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Щодо ролі Андрія Портнова у цій справі, то Тимошенко ще задовго до оголошення вироку стверджувала: «Кілька годин тому у Януковича була «сходка», де були Хорошковський, Льовочкін, Портнов та Отрош (глава Печерського суду). Узгоджували мій вирок». А 28 липня 2011 року Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання щодо залученості Андрія Портнова у цей процес, сказала: «Йому безпосередньо доручено все це проводити», вкотре наголосивши, що завдання «засудити її» дав безпосередньо Віктор Янукович. Ось такий Андрій Брут-Портнов з Луганська.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: