СБУ заперечує інформацію, що плиту з іменами загиблих співробітників демонтували

Служба безпеки України заперечує інформацію, що плиту з іменами загиблих співробітників СБУ демонтували та розбили.

«Насправді ж плита ціла і неушкоджена перебуває в музеї Центру спеціальних операцій «А», як і емблема підрозділу. А образ Богородиці на території Центру спеціальних операцій було встановлено на прохання матерів і дружин загиблих Героїв. Адже саме Оранта є символом мудрості, єдності і материнського захисту воїнів від негараздів», – повідомили в СБУ.

25 серпня ведучий та політолог Тарас Березовець у твітері заявив, що в Центрі спеціальних операцій СБУ «Альфа» «за вимогою нового керівництва була демонтована плита з прізвищами загиблих співробітників». Він додав, що герб «Альфи» замінили на нейтральну «Оранту».

 

дата публікації: 25-08-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе слуга Ко
Ещё доказательства, что Зеленский – это клоун Коломойского, а Беня – раб Путина и враг Украины
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

В течение двух последних лет Владимир Зеленский по меньшей мере одиннадцать раз летал в Женеву, когда там жил олигарх Игорь Коломойский, а после переезда олигарха в Израиль летом 2018-го Зеленский еще дважды слетал в Тель-Авив. В каждой второй поездке Зеленского сопровождал юрист олигарха Андрей Богдан, который в итоге стал главным юридическим советником кампании Зеленского на выборах президента.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: