Рада «в турборежимі» за рік ухвалила менше законів, ніж попередники – КВУ

Верховна Рада IX скликання за рік роботи ухвалила менше законів, ніж Верховна Рада VIII-го, повідомляє Комітет виборців України, який порівняв кількість ухвалених документів.

Для ВР VIII скликання йдеться про період роботи із 27 листопада 2014 по 27 листопада 2015 року, ВР IX скликання – із 29 серпня 2019 по 29 серпня 2020 року.

За даними КВУ, в перший рік роботи народні депутати IX скликання ухвалили 264 закони, депутати VIII скликання – 330.

«Таким чином, показники законодавчої продуктивності роботи депутатів попереднього скликання є вищими. Також депутати восьмого скликання зареєстрували більше законопроєктів: 4,8 тисячі проти 3,4 тисячі у депутатів 9-го скликання. Абсолютну більшість проєктів зареєстрував уряд», – йдеться в повідомленні.

При цьому в депутатів обох скликань була майже однакова кількість проведених пленарних засідань: 122 – у депутатів 8-го скликання і 117 – у депутатів 9-го скликання.

«Навіть в умовах турборежиму кількість ухвалених законів парламентом цього скликання є нижчою, аніж у їх попередників. Пандемія і перебування Верховної Ради фактично на карантині не має жодного відношення до низьких показників роботи. Кількість пленарних засідань цього парламенту і попереднього фактично однакові. Єдине пояснення – турборежим виявився широко розрекламованим міфом», – заявив голова КВУ Олексій Кошель.

Народні депутати дев’ятого скликання склали присягу на урочистому засіданні Верховної Ради 29 серпня 2019 року.

дата публікації: 02-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: