«Це так працює у всьому світі». У «Слузі народу» прокоментували агітацію під час поїздок Зеленського

Виступи президента України Володимира Зеленського на підтримку «Слуги народу» під час робочих поїздок та на з’їзді партії перед місцевими виборами не є використанням адмінресурсу – таку думку висловив народний депутат від цієї політсили Дмитро Гурін в ефірі Радіо Свобода.

«Те, що президент з’являється на політичних подіях, коли є вертикальна команда, інтегрована, скажімо так, то це відбувалося і з президентом (п’ятим президентом України Петром – ред.) Порошенком, і з усіма президентами… Президент (США Дональд – ред.) Трамп – на всіх з’їздах Республіканської партії… Це не є щось унікальне для України. Зараз говорять, що погано те, що однаково працює в усьому світі. Але воно так працює: є команда – і команда виступає», – сказав Гурін.

Раніше під час робочої поїздки у Дніпро Володимир Зеленський виступив за трибуною із написом «Зе-місцеві» та особисто представив кандидата в мери Дніпра від «Слуги народу» Сергія Риженка.

20 серпня Зеленський у коментарі Радіо Свобода заперечив, що використовує службові поїздки для агітації за партію «Слуга народу».

19-20 серпня президент Зеленський приїжджав з робочою поїздкою до Запорізької та Херсонської областей. Зокрема, у Запоріжжі за його участі відбулася презентація регіональної команди партії «Слуга народу» та кандидата в мери, колишнього топменеджера «Мотор Січі» Віталія Тишечка.

Місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня 2020 року.

дата публікації: 04-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: