40 довічних термінів отримав чоловік, який здійснив теракт у Стамбулі в новорічну ніч

Суд у Туреччині засудив до 40 довічних термінів і додатково 1368 років в’язниці народженого в Узбекистані Абдулкадира Машаріпова, який влаштував теракт у нічному клубі в Стамбулі 1 січня 2017 року, повідомляє Reuters.

Права на дострокове звільнення у нього не буде.

Під час процесу Машаріпов відмовився визнати свою провину.

У ніч на 1 січня 2017 року Машаріпов стріляв із автоматичної зброї в клубі Reina на березі Босфору. В результаті його дій загинули 39 людей, ще 65 зазнали поранень. Відповідальність за напад взяло на себе угруповання «Ісламська держава».

Машаріпов був затриманий через два тижні після теракту. Безпосередньо після злочину йому вдалося сховатися, переодягнувшись і змішавшись із натовпом відвідувачів, які тікали з клубу.

дата публікації: 07-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Павло Клімкін
Україна готова відмовитися від Мінських угод, якщо деякі європейські держави доб’ються зняття санкцій з росії в Раді Європи
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

«Мене вчора багато хто запитував, як буде Рада Європи діяти щодо санкцій проти рф. Я їм чесно сказав: якщо ви вчините так, як хочуть кілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що, по-перше, «Мінська» у нас тепер немає, і, по-друге, його вбили не тільки в Москві, але і ви – послідовно», – заявив Павло Клімкін у Брюсселі.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: