Офіційний курс долара зріс до 27 гривень 83 копійок

Національний банк України послабив гривню на 3 копійки щодо долара США ¬– до рівня 27,83 за одиницю американської валюти. Про це свідчить офіційний курс на 10 вересня, опублікований на сайті регулятора.

Торги на міжбанківському валютному ринку завершилися на рівні 27 гривень 83–85 копійок за долар, показують дані Finance.ua. Це на 7 копійок вище від рівня закриття торгів 8 вересня.

«Поступове невелике, але все ж таки зростання курсу – провокує продавців не поспішати з основними продажами, а виходити на торги тільки в момент найбільш високих котирувань або в разі гострого браку гривні для поточних виробничих операцій. Тому частина клієнтів відверто не поспішає з продажами, вичікуючи пікових значень курсу або навіть граючи разом зі спекулянтами «на підвищення» за рахунок створення формальної нестачі пропозиції на міжбанку», – вказували експерти сайту «Мінфін» на початку торгів 9 вересня.

Поступове зростання котирувань на міжбанку триває вже близько двох тижнів – від рівня 27,5 гривні за долар, зафіксованого 28 серпня.

7 вересня НБУ повідомив про те, що його міжнародні резерви перевищили 29 мільярдів доларів.

 

дата публікації: 09-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: