Тимошенко одужала після COVID-19 – речниця

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко одужала після COVID-19, повідомила її речниця Марина Сорока у фейсбуці.

«Нарешті настала черга добрих новин! Щойно Юлія Володимирівна отримала негативний результат тесту на COVID-19. Коронавірус подолано. Вона почуває себе  значно краще. Поки залишається  запалення  легень, але лікування йде успішно, і незабаром вона вже повернеться  до нормального життя і до роботи», – написала Сорока.

23 серпня речниця лідерки «Батьківщини» повідомила, що Юлія Тимошенко у важкому стані через COVID-19.

Станом на ранок 11 вересня кількість зафіксованих випадків COVID-19 в Україні становить 148 756, померли 3076, одужали – понад 67 тисяч.

дата публікації: 11-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов зрадник
Як дегенерат Портнов служив Віктору Януковичу і допомагав йому обкрадати і вбивати українців, а тепер проситься до Зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Щодо ролі Андрія Портнова у цій справі, то Тимошенко ще задовго до оголошення вироку стверджувала: «Кілька годин тому у Януковича була «сходка», де були Хорошковський, Льовочкін, Портнов та Отрош (глава Печерського суду). Узгоджували мій вирок». А 28 липня 2011 року Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання щодо залученості Андрія Портнова у цей процес, сказала: «Йому безпосередньо доручено все це проводити», вкотре наголосивши, що завдання «засудити її» дав безпосередньо Віктор Янукович. Ось такий Андрій Брут-Портнов з Луганська.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: