Не знаешь, чей Крым — вон из Украины: закон для белорусских «оппозиционеров» и других

Не знаешь, чей Крым — вон из Украины: закон для белорусских «оппозиционеров» и других.

Це, звісно, знов дивовижно, але чомусь усе сталося так, як я казав. Так звані члени координаційної ради опозіціЇї Білорусі родненков та кравцов, які зараз перебувають в Украіні, відмовилися відповідати на запитання про приналежність Криму. Воно здалося їм неоднозначним!?!?!

Тому для мене однозначним питанням є питання термінового вибуття цих покидьків у будь-яку іншу країну. Наприклад, у путляндію, де іхня відповідь на таке саме запитання буде однозначною, я не маю сумнівів. Геть з України, проросійська сволота. Це приниження для всіх кримських татар і українців, які мають гідність. Тут вам не раді!!!
 

 
 
Для поширення вашого відео чи повідомлення в Мережі Правди пишіть сюди, або на email: pravdaua@email.cz
 
 
Найкращі пропозиції товарів і послуг в Мережі Купуй!
 
 
Ваші потенційні клієнти про потрібні їм товари і послуги пишуть тут: MeNeedit
 

дата публікації: 13-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе слуга Ко
Ещё доказательства, что Зеленский – это клоун Коломойского, а Беня – раб Путина и враг Украины
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

В течение двух последних лет Владимир Зеленский по меньшей мере одиннадцать раз летал в Женеву, когда там жил олигарх Игорь Коломойский, а после переезда олигарха в Израиль летом 2018-го Зеленский еще дважды слетал в Тель-Авив. В каждой второй поездке Зеленского сопровождал юрист олигарха Андрей Богдан, который в итоге стал главным юридическим советником кампании Зеленского на выборах президента.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: