У Держдуму Росії внесли проєкт закону про блокування інтернет-ресурсів

У Держдуму Росії внесли законопроєкт, який надасть правоохоронним органам можливість без звернення до суду ініціювати блокування будь-якого інтернет-ресурсу як «екстремістського». Для цього буде достатньо висновку одного експерта, повідомляє російська служба Радіо Свобода.

Автори документа – депутати законодавчих зборів Башкирії і депутат Держдуми від «Єдиної Росії» Рамзі Ішсарін.

Зараз у Росії для блокування так званих «екстремістських» сайтів потрібне рішення суду. Роскомнадзор вносить їх до Єдиного реєстру забороненої інформації тільки після того, як ознаки екстремізму в них побачить федеральний суд на підставі заяви прокуратури або слідства.

На думку авторів нового законопроекту, нинішня процедура неефективна, оскільки від виявлення «екстремістського» ресурсу до його блокування проходить занадто багато часу. У пояснювальній записці до документа йдеться, що це дозволяє порушникам закону «продовжувати безкарно здійснювати протиправну діяльність і залучати до неї нових учасників».

дата публікації: 15-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Середньомісячна заробітна плата члена наглядової ради Укрзалізниці складає 588 тисяч гривень
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Кабінет міністрів призначив колишнього народного депутата Сергія Лещенка членом наглядової ради акціонерного товариства «Українська залізниця». Середньомісячна заробітна плата члена наглядової ради «УЗ» складає 588 тисяч гривень

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: