Синоптики попередили про заморозки вночі 19 вересня

Сьогодні вночі, 19 вересня, в Україні очікуються заморозки. Про це попередили у Гідрометцентрі.

«Вночі 19 вересня у більшості західних, північних, центральних областей на поверхні ґрунту, в Карпатах подекуди і в повітрі заморозки 0…+3 градуси», – мовиться у повідомленні.

Зазначається також, що вночі 20-21 вересня у східних та північно-східних областях на поверхні ґрунту заморозки 0…+3 градуси (І рівень небезпечності, жовтий).

У Києві сьогодні вночі очікується +6…8 градусів.

дата публікації: 18-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Хомчак
Зеленський призначив випускника московського військового училища Хомчака начальником Генштабу – Головнокомандувачем ЗС України
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Руслан Хомчак закінчив Московське загальновійськове училище. А стрімкий кар’єрний зліт Хомчака розпочався після приходу до влади убивці і зрадника януковича. У 2011 році полковник Хомчак указом Президента України № 859/2011 від 23 серпня 2011 року отримує військове звання генерал-майора. У травні 2012 його підвищують з посади начальника штабу 8-го армійського корпусу до командира 6-го армійського корпусу, а у серпні 2013 року присвоюють військове генерал-лейтенанта.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: