В МОЗ анонсували перехід на електронні рецепти для наркотичних ліків та інсуліну в 2021

Міністерство охорони здоров’я планує перейти на відпуск кількох груп препаратів за електронним рецептом, повідомив голова відомства Максим Степанов на брифінгу 20 вересня.

«В планах роботи по даному напряму відпуск за електронним рецептом: наркотичних препаратів, інсулінів, імуносупресивних лікарських засобів – 2021 рік, антибіотиків – 2022 рік, інших рецептурних груп лікарських засобів, визначених МОЗ – починаючи з 2023 року», – сказав Степанов.

Читайте також: МОЗ оновило національний протокол надання медичної допомоги при COVID-19

Він пояснив необхідність переходу на електронні рецепти «неконтрольованим відпуском» рецептурних ліків. 

Поступовий перехід на електронний рецепт МОЗ анонсувало ще в 2018 році, за керівництва тодішньої міністерки Уляни Супрун.

дата публікації: 20-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Путана коломойська
Зашморг міжнародних судів затягується на гладкій шиї коломойського
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Ізраїльський шахрай ігор коломойський продовжує робити відчайдушні спроби врятуватися із пастки судів у Британії і США, які вже сьогодні виставляють йому фінансові претензії на суми у декілька разів більші, ніж він поцупив в українців за все своє нікчемне життя

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: