МОЗ звернеться до органів контролю щодо музичного фестивалю у Запоріжжі – Степанов

Міністерство охорони здоров’я звернеться до органів контролю щодо масового святкування фестивалю Khortytsia Freedom у Запоріжжі, на якому зібралися десятки тисяч людей, повідомив голова відомства Максим Степанов під час брифінгу в Києві.

«Побачив фото зі святкування в Запоріжжі Khortytsia Freedom, на якому зібралися десятки тисяч людей, виходячи з фото. У нас щодня реєструють понад 3 тисячі хворих, щодня вмирають люди, збільшується кількість госпіталізованих – обов’язково збирати десятки тисяч людей на концерті?. Це запитання до організаторів, до місцевої влади… Я звертатимуся до колег, відповідальних за заходи контролю, щодо відповідних дій і протоколів», – сказав Степанов.

Він припустив, що після фестивалю буде збільшення кількості хворих на COVID-19 в Запорізькій області.

19-20 вересня на території запорізького Палацу дитячої та юнацької творчості відбувся масштабний музичний фестиваль Khortytsia Freedom. Раніше стало відомо, що працівник цього закладу 9 вересня помер від COVID-19. Втім організатори і мерія, яка профінансувала фестиваль, запевнили, що всі фестивальні заходи під час Khortytsia Freedom будуть проходити з жорстким дотриманням вимог адаптивного карантину.

дата публікації: 22-09-2020
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе-президент
Чи Зеленський принесе Україні мир, якого в Ізраїлі не можуть досягти уже 70 років? Чи це спроба повторення зрадливої політики януковича?
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

Припинення вогню Ізраїлем означає знищення цієї держави варварами з якими неможливо домовитися! Те ж саме стосується і України. Тому у нас є лише один шлях: швидке нарощування військової потужності і повернення в світовий клуб ядерних держав. Бо скажений московський пес боїться лише палки і не здатний до компромісів.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: